Szukaj na tym blogu

niedziela, 20 grudnia 2015

KONIEC TORUŃSKIEGO PRUSKIEGO MURU...

Muszę przeprosić wszystkich potencjalnie zainteresowanych naszą (Stowarzyszenie Historyków Sztuki) książką BUDOWNICTWO SZKIELETOWE W TORUNIU: PRUSKI MUR - NIELUBIANE DZIEDZICTWO, którzy nie zdołali kupić jej przed świętami (fajna pod choinkę). Zabrakło w Toruniu egzemplarzy! :-) 
 
(Tytułowy "koniec" dotyczy TYLKO książki, na szczęście - a nie pruskiego muru...)


Książki są jeszcze, są, ale w Warszawie, sprowadzimy po świętach. Proszę pytać - w przyszłym roku :-) - w księgarniach: ATLAS przy ul. Szerokiej, przy Chełmińskiej, w księgarni UMK. 
Można też nabyć tę pozycję (i inne) za pośrednictwem internetowej księgarni wysyłkowej SHS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.