Szukaj na tym blogu

wtorek, 10 marca 2015

UWAGA - MIEJSCE NA TWOJĄ (ANTY)REKLAMĘ!


Kiedy szłam sobie do pracy bladym świtem (no, może nie całkiem bladym), zaatakowała mnie ogromna szmata reklamy na bloku przy skrzyżowaniu ulic Fałata i Reja - jak na obrazku.

Czy zauważyliście coś dziwnego? Oprócz niewątpliwej "urody"? Mnie prześladuje (wredne) oko redaktora-korektora: nawet, gdy nie czytam widzę błędy... (bywa też, że własne...). Straszna przypadłość...


Tak to wygląda z bliska, a jeśli jeszcze nie dostrzegasz antyreklamowego chwytu tej reklamy...

... - oto zbliżenie :-)

Tak WIELKIEGO (błędu jeszcze nie widziałam :-)

WILEKOformatowe gratulacje dla autora! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.