Szukaj na tym blogu

piątek, 7 października 2016

KIEROWCY I KIEROWCY-WYRWIRĄCZKI


Szacowne nasze MZK e-edukuje pasażerów za pomocą elektronicznych urządzeń oczywiście. jeden z tekstów głosi:  
SĄ KIEROWCY, KTÓRZY NIE UŁATWIAJĄ NAM PRACY -  NALEŻY TRZYMAĆ SIĘ PORĘCZY I UCHWYTÓW!


Szanowni szefowie-dyrektorzy-prezesi pojazdów komunikacji miejskiej! Mój (nie-e)-edukacyjny przekaz skromnego pasażera w tej materii brzmi: 

SĄ KIEROWCY = PREFERUJĄCY 
STYL NA WYRWIRĄCZKĘ
KTÓRZY NIE UŁATWIAJĄ NAM JEŻDŻENIA 
I SIĘ TRZYMANIA! 

za: Pixabay
Cała sztuka polega na PŁYNNEJ jeździe, szczególnie w przypadku miejskiej komunikacji. Czego szefom-dyrektorom-prezesom pojazdów komunikacji miejskiej i PASAŻEROM serdecznie życzę! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.