Szukaj na tym blogu

czwartek, 16 kwietnia 2015

PRUSKI MUR, CZYLI BUDOWLE SZKIELETOWE - W KSIĄŻNICY

Cóż, po prostu zapraszam 

na konferencję  


Do zobaczenia 9 maja w Książnicy Kopernikańskiej!
(ul. Słowackiego 8).

Uprzedzam - liczba miejsc ograniczona...

2 komentarze:

  1. https://www.facebook.com/events/855354687871172/ - prośba o udostępnienie i poparcie. Sytuacja z Dworem Artusa iście skandaliczna! Piszemy wszyscy maile z głosem sprzeciwu!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. PEŁNA ZGODA, ale problem dotyczy nie tylko Dworu Artusa, niestety... (np.: http://toruniarnia.blogspot.com/2015/03/antyreklama-antykultury.html)

      Usuń

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.