Szukaj na tym blogu

piątek, 3 czerwca 2016

KIT KRAJOWY CAŁOROCZNYZanim tradycyjne HITY I KITY minionego miesiąca (nieco opóźnione z powodu krótkich wakacji), tym razem KIT CAŁOROCZNY, a do tego o wymiarze ponad lokalnym. Nie mogę sobie darować.

Chodzi o Energę, czyli o to, że od PONAD ROKU nie dostaję faktur za zużytą energię. Zawsze, kiedy czytam w prasie (a pisano spoooro) o rekordzistach, którzy od kilku miesięcy nie dostają faktur, koryguję w myślach: ja jeszcze DŁUŻEJ nie mam rachunków… O reklamacjach, dziesiątkach maili i durnych na nie odpowiedzi nie wspomnę, podobnie jak o nerwach temu towarzyszących.

Fot. za: http://pl.freeimages.com/photo/electricity-2-1251950

Piszę o tym kuriozum – każda normalna firma przy takim bajzlu i braku płatności miałaby co najmniej finansowe problemy… – bo właśnie dostałam mailową odpowiedź na maila Z POCZĄTKU STYCZNIA!!! Chodziło o to, że do konta mojej mamy dopisano mój adres, a do mojego konta – adres mamy. „Kąsultant” pisze obecnie: nie zauważono żadnej nieprawidłowości.
Tak, jest OK, ale tylko dlatego, że kilka miesięcy temu, po mojej kolejnej interwencji, tego kolejnego BYKA poprawiono. O czym „kąsultant” nie wiedział, biedny miś…

Najlepsza jest formułka na zakończenie każdego maila: „w celu podnoszenia jakości naszej obsługi prosimy o jej ocenę”. Formułka ta w tym kontekście jest jak kpina z klienta w żywe oczy. Moja ocena jest nieodmiennie NEGATYWNA. Ale nie mogę jej wyrazić, bo link do ankiety NIE DZIAŁA! (ciekaaawe, dlaczego?)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.