Szukaj na tym blogu

niedziela, 8 stycznia 2017

NIE-SAMO-SIĘ-ZROBI = GŁADYCHOWE SMUGI

Fotografie dzięki uprzejmości Marcina Gładycha.

Niesamowita toruńska rodzina artystyczna, niesamowity filmowiec, niesamowity film. Smugi Marcina Gładycha i Adama Fisza o rodzinie Smużnych i o tym, że warto / trzeba być sobą i robić swoje, choć nie zawsze to takie proste...Marcin Gładych jest autorem m.in. Hakerów wolności i Panoptikonu. Nic więcej nie trzeba dodawać. Nie-samo-wity gość.

No ale nie-samo-się-zrobi - filmowcy zbierają pieniądze na dokończenie montażu i postprodukcję, żeby móc wypuścić dzieło do ludzi. Polak potrafi =  tu można wpłacać każdą kwotę, do 26 stycznia do godz. 11.00. Ja już wpłaciłam 😊

Za twórcami powtórzę: zostań dobrym duchem tej produkcji!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.