Szukaj na tym blogu

sobota, 22 listopada 2014

CzM - PO

Cóż, są oficjalne wyniki wyborów czy nie, dłużej czekać nie wypada. Chciałabym podziękować wszystkim wyborcom, którzy oddali głos na, na Czas Mieszkańców. Dziękuję głosującym na mnie (na moją osobę – jak powinnam powiedzieć wzorem głów z telewizora). Dziękuję czaso-mieszkańcowej ekipie za współpracę, pozytywną energię i bycie razem.
 
Fot. z ostatniego dnia przed niedzielą.


Tak się jakoś utarło, że po wyborach każdych wszyscy stwierdzają, że wygrali. Choć zwykle wszystko robię pod prąd i po swojemu
:-), tym razem dołączę do tych „wszystkich” i powtórzę to, co powiedziałam na gorąco podczas wieczoru wyborczego i wspólnego oczekiwania na wyniki.
WYGRAŁAM – i to podwójnie. Wygrałam z własnymi ograniczeniami i lękami, od których wciąż nie uwolniłam się do końca po ostatnich przeżyciach. Wygrałam, bo zyskałam świetnych przyjaciół i współpracowników (wspólników, chciałoby się powiedzieć... :-) ), którzy pomogli mi wkroczyć na ścieżkę pożytecznej aktywności.

A tak poza tym – zrealizowałam założony cel: zapracować na jak najlepszy wspólny wynik CzM. Wynik w wyborach. Bo ta konkretna rzeczowa praca zaczyna się teraz. I potrwa lata. Przy niej – przedwyborcze starania wydają się łatwe
Pozdrawiam czaso-mieszkańcowo!

To nasi w radzie miasta. W razie potrzeby uderzajcie do Nich!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.