Szukaj na tym blogu

czwartek, 11 maja 2017

OTO TOMY! = TO MY, SHS :-)

"Się" pochwaliłam już najnowszym wydawnictwem Toruńskiego Oddziału Stowarzyszenia Historyków Sztuki = OTO TOM. Dziś dodam, że książka już przywieziona z drukarni - czeka na czytelników!
Chcę też pochwalić się, że będziemy z naszymi publikacjami z ostatnich lat na V KIERMASZU KSIĄŻKI REGIONALNEJ = 15 maja, Biblioteka Uniwersytecka, godz. 11.00-17.00. Wystąpię w roli "kobiety za ladą" 😊

Ceny na tytuły, które zaoferujemy na KIERMASZU,
będą korzystne!
Będą między innymi te publikacje: 


nasze MŁODSZE POKOLENIE 😊


...i starsze DZIEJE I SKARBY KOŚCIOŁÓW (starszych...).


Będzie reprezentacja RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO
I WZORNICTWA W POLSCE
......i produkcje moje osobiste,łącznie z całą rodziną ORBIT = Toruń SPACErkiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.