Szukaj na tym blogu

wtorek, 7 lutego 2017

MISZCZOWIE PARKOWANIA - NOWA KATEGORIAZ serii miszczowie parkowania 😊 Były już wersje: w centrum i na zabytkowo. Tym razem nowa kategoria: ulico-parking-dla- kolesiobarczyków.
W pierwszej odsłonie ul. Szczytna w niedzielne południe. Nie jest źle, kilka „miejsc” było jeszcze wolnych 😉 Oczywiste skojarzenie z dziedziny aktualiów toruńskich to afera parkingowa = parkingowe róbta, co chceta!

Z OSTATNIEJ CHWILI!
Sprostowanie
po informacji od szczytno-mieszkańców (dzięki za info):
to ponoć strefa parkowania dostępna na zimę. Sorki! Jako piesza (tym razem) nie zwróciłam uwagi na znaki.

Jeszcze
lepszy miszcz nad miszcze w kategorii: auto-postaw-centralnie, przykład z parkingu przed Bumarem. Około 1/3 miejsc parkingowych była wówczas wolna...

To białe cudo na-praw-dę STOI w osi jezdni!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
TORUNIARNIA i TORUNIARKA – jak firma i jej przedstawicielka. Tak właśnie ma być. Toruń to moja „firma”, na rzecz której pracuję od lat. Ten drugi neologizm – co do genezy analogicznie jak szafiarka. Toruniarką jestem od dawna. A zacięcie edukacyjne i przymus działania na rzecz dobra wspólnego należą do katalogu moich (licznych) wad. Jestem historykiem sztuki, zabytkoznawcą, regionalistką, muzealniczką (raczej byłam; zwolniona po ponad 26 latach pracy w Muzeum Okręgowym, zob. http://forum.pomorska.pl/mobbing-w-torunskim-muzeum-dyrektor-to-nas-nie-dotyczy-t92558/). Pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Historyków Sztuki. Będzie o: kulturze i sztuce Torunia, o zabytkach, rzemiośle artystycznym i wątkach obocznych. Także o mojej dzielnicy – Podgórzu. Rzeczy nowe, stare, wnioski, refleksje i pytania. Oby ciekawe... /TORUNIARKA – Katarzyna Kluczwajd/ https://www.facebook.com/katarzyna.kluczwajd Blog nie mógłby zaistnieć bez prac Andrzeja R. SKOWROŃSKIEGO – najlepszego fotografa dokumentalisty sztuki toruńskiej i w Toruniu. Andrzej ma zdjęcie każdego miejscowego zabytku i ciekawego miejsca, a jego ogromny album jest zawsze otwarty dla badaczy, tak jak On – dla przyjaciół.